دلیل محبوبیت اکانت های کلش آف کلنز سوپرسل آیدی نشده

دلیل محبوبیت اکانت های کلش آف کلنز سوپرسل آیدی نشده

اکانت های کلش آف کلنز در هنگام ایجاد و شروع بازی روی جیمیل متصل میشوند و این بازی در نرم افزار بازی های گوگل پلی ذخیره میشود .

از قدیم این نوع ذخیره سازی وجود داشته و هنوزم وجود دارد .

جدیدا سوپرسل علاوه بر این ذخیره یک راهکار دیگر برای بازی در نظر گرفت و آن هم ذخیره اکانت به شکل جیمیل در سوپرسل آیدی بود . یعنی کاربر با ایجاد یک جیمیل جدید میتواند اکانتی را که در گوگل پلی ذخیره شده بازی را به جیمیل جدیدش در سوپرسل ایدی منتقل کند ؛ ولی کاربر نمیتواند اکانت خود را از سوپرسل ایدی به گوگل پلی منتقل کند .

پس در نتیجه امکان تعویض جیمیل در اکانت های گوگل پلی وجود دارد و وقتی اکانت سوپرسل آیدی شد عوض کردن جیمیل سخت خواهد بود و به همین راحتی ها نیست .

البته سوپرسل برای این مورد نیز چاره ای اندیشیده و فقط برای کاربرانی قابل استفاده است که اطلاعات دقیقی از اکانت خود داشته باشند و با استفاده از این اطلاعات جیمیل را عوض کنند ( یا به اصطلاح بک بزنند ) و برای این سوالات خاصی از کاربر میپرسد و در صورتی که کاربر درست پاسخ دهد میتواند جیمیل جدید را به سوپرسل ارائه دهد تا اکانت را به جیمیل جدیدش منتقل کنند .

به همین دلیل است که اکانت های سوپرسل آیدی نشده در قسمت بازار خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز محبوب هستند . چرا که کاربر با خرید اکانت کلش سوپرسل آیدی نشده آن را به جیمیل جدیدش در سوپرسل آیدی منتقل میکند .

دلیل محبوبیت اکانت های کلش آف کلنز سوپرسل آیدی نشده
دلیل محبوبیت اکانت های کلش آف کلنز سوپرسل آیدی نشده

کانال تلگرام خرید اکانت کلش آف کلنز :

Novinclash@

پیج اینستاگرام مشاهده اکانت کلش آف کلنز :

Novinclash.ir@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *