برترین بازی آنلاین گوشی

برترین بازی آنلاین گوشی

انتخاب یک بازی خاص در میان بازی های آنلاین گوشی کمی دشوار است .درادامه با 2 تا از بهترین بازی ها با مجله فان همراه باشید .

چون رقابت به حدی زیاد است که اکثر آنها بیشترین دانلود فعال را دارند . ولی از این میان میتوان به چند مورد اشاره کرد که بیشترین کاربر آنلاین را دارند .

یکی از پرطرفدارترین و محبوبترین بازی آنلاین مربوط به بازی استراتژیکی کلش آف کلنز میباشد که از محصولات برتر شرکت سوپرسل میباشد .

این بازی برای همه ما اشناست ونیازی به تعریف وتمجید آن نیست و به خوبی خود را در بالاتر از 8 سال خود را نشان داده است .

این بازی جز اعتیادآورترین بازی های آنلاین گوشی است . اکانت های این بازی به دو صورت قابل ذخیره و بازی هستند :

یا به صورت ذخیره در گوگل پلی میتوانید این بازی را در روی جیمیل خودتون ذخیره کنید و دهکده خود را ارتقا دهید یا به صورت سوپرسل آیدی که مستقیما تحت نظر سوپرسل میباشد بازی خود را روی جیمیل مشخصی آیدی کنید .

جهت دانلود این بازی میتوانید از لینک زیر استفاده کنید

دانلود نسخه جدید کلش آف کلنز

بازی محبوب دیگر که در کشور ما نیز طرفداران زیادی دارد بازی پابجی موبایل است که این بار برای پلتفرم موبایل طراحی شده است .

گرافیک خیره کننده این بازی و بازی برای بقا و امکانات و اسلحه های مختلف از جذابیت های این بازی است و همیشه بازیکنان خود را حفظ کرده است .

اکانت پابجی نیز به چندین صورت ذخیره میشود . حتی اکانت های بازی های فوق در وب سایت فروشگاهی سوپرکلش خرید و فروش میشوند .

جهت خرید و فروش اکانت های خودتون میتوانید از این وبسایت استفاده کنید ، چرا که این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و معتبرترین سایت ایران در زمینه بازی های آنلاین است .

برترین بازی آنلاین گوشی
برترین بازی آنلاین گوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *