فروشگاه گیم هایپر , خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز

فروشگاه گیم هایپر , خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به بازی های آنلاین اندرویدی علاقه دارید باید بازی های کلش آف کلنز و کلش رویال را بشناسید .

بازی های یی مانند اینها برای اینکه پیشرفت بازی حفظ شود باید با جیمیل یا آیدی که سازنده بازی ها یعنی سوپرسل میده ذخیره شوند .

حال این بازی ها برای پیشرفت به مراحل بالاتر و قوی شدن به مدت زمان زیادی نیاز دارد به طوری که برای رسیدن به آخرین مراحل حدود ۵ سال طول میکشد .

از طرفی میتوان با خرید اکانت کلش آف کلنز یا خرید اکانت کلش رویال تمامی این مراحل را دادن هزینه به کاربری که آن را بازی کرده است خرید .

گیم هایپر بزرگترین مرکز معاملات اکانت های بازی های انلاین این امکان را به کاربران عزیز میدهد که برای خرید و فروش اکانت خود در سایت گیم هایپر عضو شده و اکانت های خود را آگهی کرده و یا از اکانت های آگهی شده خرید کنند .

یکی از مزایای بزرگ این سایت وجود کاربران زیادی در سایت گیم هایپر و کانال تلگرام گیم هایپر میباشد . به طوری که با زدن یک آگهی اکانت تا ۱ ساعت آگهی به فروش میرود .

همچنین در این سایت میتوانید کلن خود را برای فروش بگذارید .

برای دیدن آگهی های کلن روی لینک زیر کلیک فرمایید

خرید کلن کلش

همچنین برای دیدن اکانت های کلش اف کلنز روی لینک زیر کلیک فرمایید

خرید اکانت کلش اف کلنز

کاربران عزیز میتوانند برای دیدن اکانتهای بروز به کانال تلگرام ما مراجعه کنند . برای پیوستن به کانال گیم هایپر روی لینک زیر کلیک فرمایید

کانال تلگرام گیم هایپر

یا از طریق جستجوی آیدی gamehyper@ در تلگرام به کانال خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز و کلش رویال بپیوندید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *