عرقیات مفید سنگ کلیه

عرقیات مفید سنگ کلیه , عرق های دفع سنگ کلیه , عرقیات موثر در دفع سنگ کلیه , طب سنتی برای دفع سنگ کلیه , داروی گیاهی برای دفع سنگ کلیه

عرقیات مفید سنگ کلیه

سنگ کلیه :

سنگ کلیه به ذرات ریزی که در داخل کلیه ساخته میشوند گفته میشود که بعد از آزمایش سنگ کلیه مواد تشکلیل دهنده آن مشخص میگردد که اکثرا نمک و مواد معدنی و اسید ها مواد تشکیل دهنده ی آن هستند

سنگ کلیه
سنگ کلیه

بسازی از مردم از درد سنگ کلیه رنج میبرند در این پست داروهایی معرفی میکنیم که در خانه به صورت سنتی میتوانید سنگ های کلیه خود را در صورت کوچک بودن دفع کنید .

عرقیات مفید سنگ کلیه
عرقیات مفید سنگ کلیه

عرق نسترن

عرق نسترن
عرق نسترن

عرق نسترن علاوه بر پیشگیری از تشکیل سنگ کلیه و دفع سنگ کلیه و مثانه فواید دیگر نظیر تصفیه کننده خون ، تقویت اعصاب ، درمان طپش قلب و درمان بیماری های معده است .

عرق نسترن را هرروز ۲ بار ، یک بار به صورت ناشتا و یک بار در اواخر شب هربار به مقدار یک فنجان میل نمایید .

این عرق به دلیل داشتن آنتی اکسیدان و ویتامین سی ، شربت و چای محبوبی از آن ساخته میشود که در میان اکثر مردم محبوبیت ویژه ای دارد . شما نیز میتوانید شربت یا چای آن را هرروز میل نمایید .

این عرق داروی بسیار مناسبی برای رفع افسردگی و بی خوابی است و عزیزانی که مشکل اعصاب دارند حتما از این عرق استفاده نمایند .

عرق خارشتر

عرق خارشتر
عرق خارشتر

عرق خارشتر یکی از داروهای مناسب برای دفع سنگ کلیه و رفع عفونت های کلیوی ، ضد اسپاسم کلیوی و ضد قولنج های کلیوی است .

طرز استفاده این عرق به این صورت است که عرق خارشتر را با عرق خارخاسک یا عرق کاسنی ، عرق بابونه از هر کدام یک لیوان به مقدار مساوی مخلوط کرده و هرروز سه فنجان میل نمایید .

توجه داشته باشید که عرق خارشتر نیز داری مناسبی برای لاغری است . از دیگر فواید این عرق دفع انگل های روده و درمان اسهال است .

عرق خارخاسک

عرق خارخاسک
عرق خارخاسک

مهم ترین خاصیت عرق خارخاسک دفع سنگ کلیه و مثانه و مجاری ادراری و همچنین افزایش قوای جنسی است .

عرق خارخاسک از گل و برگ های این گیاه تهیه میشود و علاوه بر دفع سنگ کلیه برای درمان التهابات و عفونت های کلیوی ، دفع سنگ کیسه صفرا ، تقویت عمومی بدون و دستگاه گوارش ، درمان درد معده و افزایش قوای جنسی مفید است .

برای نتیجه دادن بهتر برای دفع سنگ کلیه میتوانید عرق های خارشتر ، خارخاسک و نسترن را باهم ترکیب کرده و روزی دو تا سه لیوان میل کنید .

توجه داشته باشید که عرق خارخاسک باعث سقط جنین میشود و برای خانم های باردار توصیه نمیشود .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *